NEAD 2000

NEAD 2000 je výzkumným projektem v kategorii školních studií zaměřených na užívání alkoholu, nikotinu a nelegálních drog mezi středoškolskou mládeží. Hlavním organizátorem výzkumu bylo Sdružení Podané ruce. Na výzkumu se podílel Psychologický ústav Akademie věd ČR a Katedra psychologie Filozofické fakulty Univerzity Palackého Olomouc ve spolupráci s firmou SC&C Praha.Data byla prostřednictvím dotazníkového šetření získána v průběhu druhého pololetí školního roku 1999/2000 na středních školách a učilištích. Závěrečné zprávy obsahují výsledky základních analýz nejvýznamnějších ukazatelů.

Toto CD obsahuje 31 samostatných závěrečných zpráv za okresy (regiony), které se do výzkumu zapojily. Jednotlivé zprávy jsou uloženy jako samostatné soubory WORD a jsou rozděleny po čtyřech. Abecední pořadí uvedené v seznamu všech zpráv v tomto informačním dopise je dodrženo i v uvedeném členění.

Otevření souborů pro přečtení a případný tisk klade relativně vyšší nároky na osobní počítač. To je způsobeno větším množstvím tabulek a grafů obsažených ve zprávách a nebylo možné uvedené vyšší požadavky na PC více minimalizovat. Proto doporučujeme při práci se souborem nespouštět žádné další aplikace.


Důležité upozornění!
Data obsažená ve zprávách mohou být využívána pouze k nekomerčním účelům. Jejich další šíření a použití je možné pouze při uvedení přesného zdroje. Jakékoli jiné použití, elektronické rozmnožování apod. je možné pouze s písemným souhlasem majitele autorských práv.

Autor výzkumu:

Sdružení Podané ruce
Psychologický ústav Akademie věd Brno
Katedra psychologie FFUP Olomouc
SC&C Praha
NEAD 2000

Více (závěrečné zprávy) viz "ke stažení" v dolní části této stránky.

Zobrazeno: 5167x
Ke stažení
ikonaOpava, Ostrava, Pardubice, Praha-Západ
ikonaBrno, Brno-venkov, Bruntál, Břeclav
ikonaHavířov, Havlíčkův Brod, HOdonín, Chrudim
ikonaZlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou
ikonaJeseník, Jičín, Jihlava, Kroměříž
ikonaPřerov, Rychnov, Semily, Svitavy
ikonaMělník, Náchod, Nový Jičín, Olomouc
ikonaTeplice, Trutnov, Třebíč, Vyškov